Wydarzenia

 

Dnia 12 czerwca bieżącego roku Kinga Krajewska obchodziła swoje 18 urodziny.

Solenizantce chcemy życzyć zdrowia, radości i szczęśliwych chwil trwających całą wieczność, beztroskiej długiej przyszłości, spełnienia najskrytszych marzeń, podejmowania nowych wyzwań, sukcesów przychodzących z prędkością światła, oddanych i sprawdzonych przyjaciół, pomysłowości na każdej płaszczyźnie życia, dni pełnych słońca i miłości oraz tradycyjnie stu lat ! 

 

 

 

<><><>

15-19 sierpnia 2012 r
.DOMINIKA SOBIERAJ(F16611)
, córka Ewy Galczak z Konina wzięła już po raz drugi udział w KONKURSIE PAPIESKIM – reprezentowała Poznań. W ubiegłym roku zdobyła drugie miejsce. W tym roku ponownie wystartowała.
Konkurs składał się z czterech etapów:
Etap I obejmował quiz złożony z dwudziestu losowo wybranych pytań – z tematu – „Człowiek”, „Pokój na Świecie” lub „Rodzina”
Etap II w formie testu. Tematyka testu obejmuje fragmenty z biografii i nauczania Jana Pawła II oraz zagadnienia z lektur
.Etap III obejmował napisanie eseju w oparciu o nauczanie Jana Pawła II na jeden spośród kilku tematów podanych przez Organizatora.
Etap IV polegał na ustnej obronie eseju, napisanego przez ucznia w III etapie, przed komisją finałową. Na ostateczny wynik złożyły się trzy oceny z kolejnych etapów.
Nagrody Główne otrzymali zwycięzcy z 10 regionów, były to 1-osobowe wycieczki do Rzymu, przyznane osobom, które uzyskały najwyższą ilość punktów według średniej ważonej z II, III i IV etapu.
Na liście zwycięzców VIII edycji Konkursu Papieskiego jest również!
PoznańDominika Sobieraj (II LO Konin)
W komisji zasiadał m. innymi konsultant Dominikanin Jan Góra, który już w ubiegłym roku uważał, że Dominice należy się pierwsze miejsce, ale pozostali członkowie ze względu na młody wiek, postanowili przyznać nagrodę o rok starszemu koledze. Wtedy D.Jan Góra powiedział – Dominika ty masz duże szanse na wygraną w przyszłym roku. No i tak się stało. Nasza Dominisia od Franciszka w tym roku zdobyła pierwsze miejsce i w nagrodę pojechała na wycieczkę do Rzymu.<<<ZOBACZ>>>
Cała szczęśliwa zadzwoniła do mamy z Bazyliki św. Piotra.

O wydarzeniu tym powiadamia kochająca ciocia Daniela.
Cała rodzina gratuluje Dominice pilności, wiedzy, zwycięstwa i możliwości zwiedzenia pięknego Rzymu.

<><><>

Dnia 7 lipca 2012 o godz.15 .30, w Urzędzie Stanu Cywilnego w miejscowości Oss (Holandia) zawarli związek małżeński DOROTA LESIŃSKA(F161111) i MARCEL VOETS ślubując sobie miłośc, wiernośc i uczciwośc małżeńską. Świadkami zaślubin i uroczystości weselnej  była rodzina Państwa Młodych oraz ich przyjaciele. Marcel jako mąż ma także swoje miejsce obok Dorotki na naszym Drzewie Genealogicznym i numerek F161111a.  Dla Młodej Pary STO LAT, STO LAT…<<<ZOBACZ>>>

Ponadto  Marcel  24 sierpnia obchodził 40 urodziny, z tej okazji życzymy zdrowia, szczęścia i samych radosnych dni u boku pięknej żony.

<><><>

03 lipca 2012 wydarzeniem było wprowadzenie na urząd proboszcza parafii Przemienienia Pańskiego w Wieńcu Ks. dr Witolda Dorsza (A3241). Uroczystego przekazania parafii i liturgicznego wprowadzenia dokonał biskup włocławski Wiesław Mering, a towarzyszyli mu arcybiskup Tarragony i prymas Katalonii Jaume Pujol Balcells.

Uroczystośc ta została zapisana na fotografiach, które przekazujemy do obejrzenia w <<Galerii Rodzinnej >>.

 
Witku cała rodzina życzy Tobie wszelkich Łask Bożych tak potrzebnych do sprawowania tej posługi i zapewniamy Cię o naszym wsparciu modlitewnym.
<><><>
2011.Sierpień  w Bełcznie, w Kościele p.w Św. Piotra i Pawła
ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską
Mateusz Galczak (A12343) i Paulina Kielan.
Uroczystość weselna  miała miejsce w Miejskim Domu Kultury w Łobzie.
Paulinka oprócz nazwiska otrzymała na naszym drzewie genealogicznym nr A12343a
Młodej Parze cała rodzina życzy radości i szczęścia na nowej drodze życia.
GALERIA
<><><>
Dnia 15.08.2011 miała miejsce piękna Uroczystość Jubileuszowa 90-lecia Walerii Galczak (S161a)
Dostojna Jubilatka zaprosiła rodzinę i przyjaciół do restauracji Rustykalna we Włocławku.Goście ucztowali i bawili się wspaniale.
Na długie jeszcze lata życia życzymy zdrowia, szczęścia oraz radości wśród bliskich i kochającej rodziny._(GALERIA)
<><><>
27 lipiec 2011r Ilona Galczak (S16321) wraz z Michałem Ambroziakiem zawarli związek małżeński.
Ceremonia zaślubin miała miejsce w Żyrardowie w kościele p.w. Matki Bożej Pocieszenia.
Na ucztę weselną Pańswo młodzi zaprosili swoich gości do Zespołu Pałacowego w Radziejowicach,gdzie do białego rana trwała zabawa.
Nasza rodzina i  drzewo genealogiczne zyskało nowego członka – Michała (S16321a)
.Młodej parze życzymy dużo szczęścia, miłości i zdrowia.(GALERIA)
<><><>
Czerwiec 2011r
GRATULACJE dla  absolwentek –  Pauli Duszyńskiej(A112211) z Poznania
i Joanny Daroszewskiej(A255111) z Lubrańca
z okazji  ukończenia gimnazjum.
Życzymy powodzenia oraz sukcesów
w realizacji marzeń i planów na dalsze życie.
<><><>
W czerwcu 2011r  Jubileusz 80-lecia obchodziła.
 Alina Zagórowska (F16111) z Sompolna.
Drogiej Jubilatce, składamy życzenia jeszcze wielu, wielu lat w zdrowiu,
szczęściu, radości wśród dzieci i wnucząt od całej – bliskiej i dalszej rodziny
<><><>
2010.08.28-29 w Chodczu odbył się III Zjazd Rodziny Galczaków.
<><><>
2010.08.07 we Włocławku związek małżeński  zawarli Justyna Zimna i Wojciech Jacek Galczak(A11231).Rozpoczęli wspólną drogę życia, ślubując sobie miłość, wierność i uczciwość przed obliczem Boga w Kościele Św.M.M. Kolbego. Świadkami tej ceremonii byli wszyscy zaproszeni goście.Justyna jako żona ma już swoje miejsce obok Wojtka na drzewie genealogicznym i numerek A11231a.Dla Młodej Pary STO LAT, STO LAT…
[Galeria zdjęć]
<><><>
2010.06.12 r Związek małżeński zawarli Barbara Balicka (F16141) i Michel Eusman Państwo młodzi swoich dostojnych gości na uroczystość weselną zaprosili do pałacyku w Wąsowie k.Poznania. Nasze drzewo genealogiczne zyskało nowego członka rodziny. Michel otrzymał nr kodowy F16141a. Młodej Parze życzymy radości z wspólnego pożycia i szczęścia na nowej drodze życia. [Galeria zdjęć]
<><><>
2010.07.05__Dnia 5 lipca w Pensjonacie w Michelinie miała miejsce Uroczystośc Jubileuszowa Wandy Owczarek(S162) Jubilatka od gości otrzymała 85 róż symbolizujących każdy rok życia. Cała rodzina życzy na dalsze długie lata dużo zdrowia, szczęścia oraz wiele radości. [Galeria zdjęć]
<><><>
2010.03.__ Jubilatce Ani Zielińskiej (F1635) z okazji 50-lecia urodzin, dużo zdrowia, radości, sukcesow w pracy zawodowej oraz wiele przyjemności w życiu osobistym życzy rodzinka [Galeria zdjec]
<><><>
2009.08.28 65 URODZINY WOJCIECHA GALCZAKA [A1111]
W Ośrodku na Wistce odbyła się uroczystość jubileuszowa.
<><><>
2009.06.27 We Włocławku w Klasztorze Franciszkanów miała miejsce piękna ceremonia zaślubin między Karoliną Galczak(F1872) i Emilem Danielem. Emila witamy serdecznie w naszej rodzinie, przypisujemy nr (F1872a) na naszym drzewie genealogicznym w gałęzi Franciszka. Młodej parze życzymy aby Ich Nowa Droga Życia była długa prosta i szczęśliwa.
<><><>
2009.02.21 60 URODZINY STEFANA. W  odrestaurowanym pałacyku w  Lądzie, gdzie Jubilat uczęszczał do szkoły podstawowej, odbyła się uroczystość urodzinowa Stefana Zielińskiego /  F1635a /. Goście zasiedli przy suto zastawionym stole, Jubilat podziękował całej rodzinie , przyjaciołom za przybycie  i nie tylko a uroczystość została uwieńczona poczęstunkiem –  pysznej pieczeni z dzika .
<><><>

2009.02.16 Gratulacje dla Pauliny Zielińskiej [ F16312 ] z okazji ukończenia studiów i obrony pracy magisterskiej. Cała rodzina życzy wielu sukcesów i spełnienia planów życiowych.
<><><>
2009.01.30 Milena Kowalska (A255511) odbrała dyplom ukończenia Politechniki Gdańskiej.

 

Pani magister składamy gratulacje i życzymy powodzenia w podjęciu ciekawej
i dobrze płatnej pracy,
<><><>
2009.01.17 ZŁOTE GODY  obchodzili Zofia(A2555) i Stanisław Kosiorek(A2555a)

 

W Urzędzie Stanu Cywilnego miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomu gratulacyjnego przez Burmistrza m.Tolkmicka z okazji 50 lecia pożycia małżeńskiego i dokonania wpisu do Księgi Pamiątkowej.
Jubilatom życzymy zdrowia i dalszych wspólnie przeżywanych lat w zgodzie i miłości.
<><><>
2009.01.16 Zmiana domeny na www.galczak.com
<><><>
2008.12.13 w Elblągu ślubowali sobie wierność i miłość małżeńską

 

Sebastian Galczak(A11131) i Katarzyna Kmiecik(A11131a).
Świadkami tej uroczystości byli rodzice Młodej Pary i zaproszeni goście.
 Młodej Parze życzymy radości i szczęścia na nowej drodze życia.
Aby ta nowa droga była dla nich długa, prosta i szczęśliwa.
<><><>

2008.11.20 Gratulacje dla Wojciecha Galczaka (A11231) z okazji ukończenia studiów i obrony pracy magisterskiej.
Życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz szerokiej drogi w zdobywaniu awansów i tytułów, a w życiu osobistym  spełnienia planów i wiele radości .

<><><>
2008.08.30-31 Spotkanie Rodzinne w Wistce Szlacheckiej k/Włocławka.
W spotkaniu wzięło udział około 60 osób.

 

<><><>

2008.07.12 18-stka Jarka [A25512]
Gratulacje dla Jubilata Jarka Sobieraja  z okazji ukończenia 18 lat.Życzymy Ci Jarku sukcesów w dorosłym życiu, szczęścia w miłości, wiele uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, i samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń
.[GALERIA]

 

<><><>

2008.06.24 Składamy gratulacje dla Aleksandry Galczak (S16141) z USA od wszystkich rodzin z kraju i zza granicy z okazji ukończenia szkoły średniej i podjęcia decyzji o dalszym kontynuowaniu nauki w  collegu.Również gratulacje dla Anastazji Galczak (S16142) z  okazji ukończenia gimnazjum i podjęcia dalszej nauki w szkole średniej.Siostrom życzymy powodzenia w nowych szkołach, dużo życzliwych koleżanek i kolegów,samych dobrych ocen oraz wiele sukcesów.Mamie (S1614a) także składamy gratulacje za urodziwe i mądre córki oraz, że potrafiła im stworzyć warunki aby mogły godnie żyć i zdobywać wykształcenie. 
<><><>
2008.06.21 W Kosciele Św. Jakuba w Tolkmicku miała miejsce Uroczystość Zaślubin Panny Mileny Licy (A255511) i Pana Młodego Tomasza Romana Kowalskiego. Drzewo genealogiczne w gałęzi Andrzeja zyskało Tomasza, otrzymał on nr kodu A255511a.

 

Młodej parze życzymy na nowej drodze wszelkiej pomyślności.
<><><>
2008.05.15 – Przeniesiono stronę www.galczak.pl na nowy serwer "webd"

 

<><><>

2007.08.31-2007.09.02 Odbył się drugi Zjazd Rodziny Galczaków w Chodczu !!!

 

<><><>

2007.08.05 – W uroczym, wypełnionym po brzegi kościółku w Starej Iwicznej odbyła się uroczystość zaślubin Anny Galczak (12222) z Pawłem Szymańskim.

 

<><><>

2007.07.28 – w Będzinie związek małżeński zawarli Katarzyna Grabowska (55342) z Mateuszem Kościelnym (55342A).

<><><>

2006.09.05 – swoje 12 urodziny obchodzi Anna Zuterek (212223) z tej okazji składamy jej najlepsze życzenia, powodzenia w szkole i w życiu osobistym
Rodzice z braćmi
do życzeń dołącza się redakcja oraz z cała pewnością cała reszta rodziny

2006.09.2-3 – Pierwszy Zjazd Rodziny Galczaków w Chodczu !!!

luty 2006 – rozpoczynamy przygotowania do Pierwszego Zjazdu Rodzinnego w Chodczu !!!

2006.01.13 – obydwa anonsowane poniżej śluby odbyły się zgodnie z zapowiedziami. Młodym parom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!

2005.11.21 – 26.12.2005 r. w kościele przy ul. Karolkowej o godz. 16.00 odbędzie się ceremonia ślubna Agnieszki Milewskiej (przyszła [11111a]) oraz Piotra Galczaka [11111]

2005.11.01 – na datę 31.12.2005 r. zaplanowany jest ślub cywilny Katarzyny Galczak [22112] z Michałem Kosiorkiem [przyszły 22112a]

grudzień 2005 – Startujemy z oficjalną stroną galczak.pl

2005.11.04 rusza testowa strona www.galczak.pl !!!

Dodaj komentarz